štvrtok 17. novembra 2016

Severka Kežmarok "C" šokujúco porazila Jakubany 10:8


13.11.2016 sa odohral zápas v ktorom domáca TJ Severka Kežmarok "C" hostila TJ Sokol Jakubany. Hostia nastúpili v plnej sile a tak sa neočakávalo žeby Severka mohla pomýšlať nad víťazstvom. Po úvodných štvorhrách bol stav nerozhodný 1:1. Po úvodných dvojrách Jakubany strhli vednie na svoju stranu a vyhrávali 3:1. Tomáš Ištocy potom porazil túto sezónu neporazeného Marcela Kandrika 3:1 a zápas nabral úplne iný náboj. Severka začala veriť, že súper ako Jakubany sa dnes dá poraziť. Severka po 4 vyhraných dvojhrách Denisa Vojtička, Erika Saloňa, Mariana Kalafuta a Tomáša Ištcyho vyhrávala 7:4. Potom prišli mierne zaváhania Denisa Vojtička a Erika Saloňa Jakubany znížili 7:6. Severka znovu vyhrala 4 dvojrhy v rade keď v napínavých zápasoch vyhrali Marian Kalafut, Erik Saloň, Tomáš Ištocy a zlatý víťazný desiaty bod v úžasnom zápase zabezpečil Denis Vojtičko. A tak Severka Kežmarok "C" nečakane získala 3 body v zápase v ktorom  to neočakával. Ziskom 3 bodov sa Severka vyšvyhla na priebežné 4. miesto V.ligy. Jakubany tak zaznamenali prvú prehru v  novej sezóne.

TJ Severka Kežmarok C - TJ Sokol Jakubany A 10 : 8 (T.Ištocy 3, M.Kalafut 2.5, D.Vojtičko 2.5, E.Saloň 2 - M.Pokrivčák 2.5, M.Kandrik 2.5, P.Sykora 2, P.Szentivanyi 1)

Jaroslav Novotný(tréner Severky Kežmarok)Konečný výsledok 10:8 som nečakal.. Chlapci hrali výborne,nielen naši, ale aj súperi.Vynikajúce výmeny,perfektná technika,korektné prostredie. Tu je vidno úctu medzi hráčmui. A moje skúsennosti medzinárodného rozhodcu sú také, že ten kto to vie, nepotrebuje hádky,podvody a podrazy. Ďakujem chlapci! Našim aj súperom!

Erik Saloň(kapitán): Mladí sú draví a  sú super. A pritom neveril nikto, len ja som ešte v utorok povedal, že vyhráme10:8. Majú  motiváciu tak hraju poriadne.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára